Ručníky a župany

Nedílnou součástí sortimentu jsou rovněž ručníky a župany, které pro snadnější orientaci nabízíme ve třech produktových liniích.

Jsme výhradními zástupci předních Tureckých a Portugalských výrobců a podílíme se na tvorbě vlastních dezénů, které vycházejí z požadavků našich zákazníků.

Základní kategorii ručníků je tzv. CLASSIC LINE, do které zařazujeme výrobky vyrobené z kvalitní 100% bavlny. Gramáž ručníků se pohybuje od 350gr./m2 do 500gr./m2 a nabízíme zde cenově nejdostupnější výrobky v širokém spektru dezénů. Ručníky jsou velice příjemné na dotyk a překvapí vás svou hebkostí.

Další luxusnější kategorii ručníků nazýváme PRESTIGE LINE. V této skupině jsou zařazeny momentálně nejoblíbenější mikrobavlněné ručníky. Díky speciální úpravě vláken je tento produkt vysoce absorpční a hedvábně měkký. Tato ojedinělá kvalitní bavlna patří k tomu nejlepšímu co na světě roste.

V poslední době roste popularita i u kategorie BAMBUS LINE. Tato unikátní směs bavlněného a bambusového vlákna je výjimečná svou antibakteriální, protiplísňovou a antistatickou vlastností. Tento produkt je až 4 x savější než běžný ručník.

| More